Reklama

Reklama

Tomaszewski: Nawałka ma tych samych piłkarzy co Smuda i Fornalik

- Przez ostatnie pięć lat to był po prostu sabotaż kadry - Jan Tomaszewski jak zwykle ostro wypowiedział się po towarzyskim meczu Polska - Szwajcaria.

- Adam Nawałka ma praktycznie do dyspozycji tych samych zawodników, których mogli mieć Smuda i Fornalik. Tyle tylko, że tych pięciu piłkarzy światowej klasy: dwóch bramkarzy, Piszczek, Krychowiak, Błaszczykowski, Lewandowski jest teraz otoczonych 14-15 graczami, którzy we własnym sosie czują się jak łyse konie - mówił były bramkarz "Biało-czerwonych".

- Natomiast poprzednicy, szczególnie Franciszek Smuda, otoczyli tę piątkę 80 zawodnikami. I nigdy Lewandowski nie wiedział, kto zagra za nim. I nigdy Szczęsny ani Boruc nie wiedzieli, kto zagra przed nimi - mówił Tomaszewski.

Reklama

- Przez ostatnie pięć lat to był po prostu sabotaż, bo nawet światowi eksperci się dziwili, jak to jest, że mamy tak klasowych zawodników, a nie mamy wyników. Przyszedł Adam, zrobił swoje, ma w tej chwili 18-19 piłkarzy i niech tak trzyma, to będziemy dumni z naszych chłopców w Paryżu - zakończył.

Polska zremisowała ze Szwajcarią 2-2 w towarzyskim spotkaniu, które odbyło się we Wrocławiu. To był ostatni występ "Biało-czerwonych" w tym roku, który zakończyli jako lider grupy D eliminacji Euro 2016.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama