Reklama

Reklama

Tomasz Kłos: Trudne zadanie

Kadra trenera Janasa jest już w drodze na zgrupowanie w Herzlake, gdzie przygotowywać się będzie do wrześniowych spotkań z Austrią i Walią. Przed wylotem reprezentacji reporterowi INTERIA.PL udało się porozmawiać z Tomaszem Kłosem.

- Czeka nas trudne zadanie. Oba mecze będą bardzo trudne, ale przede wszystkim, żeby było dużo spokojniej w drugim meczu, wiadomo, musimy pierwszy mecz wygrać. Przy wygranej z Austrią i Walią, awansujemy już z drugiego miejsca w grupie - mówił Kłos. - Wiemy o co gramy - dodał.

Tomasz Kłos powiedział też jak kadrowicze radzą sobie ze stresem - Stres jest przed każdym meczem, ale każdy inaczej przez to przechodzi, niektórzy myślą o meczu już dzień-dwa przed, każdy inaczej się przygotowuje. Może to nie tyle stres, co adrenalina, ale to dobrze, bo człowiek jest lepiej przygotowany.

Reklama

Na pytanie, czy ostatnia porażka Wisły z Panathinaikosem nie zepsuje nastrojów w kadrze, obrońca "Białej Gwiazdy" i reprezentacji Polski odparł - Nie wiem, ciężko mi powiedzieć, zobaczymy. Spotkamy się teraz w innym gronie, będzie inna taktyka, inne zestawienie zawodników. Ale szkoda tej straconej szansy. Czujemy żal i na pewno zostanie po tym meczu zadra.

Zapytaliśmy, czy kadrowicze myślą już może o czekającym ich prestiżowym meczu z Anglią? - Nie, myślami jesteśmy na razie tutaj w Warszawie, przed meczem z Austrią - odparł Tomasz Kłos.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy