Reklama

Reklama

Terminarz Euro 2016

Reprezentacja Polski poznała rywali na Euro 2016. W przyszłym roku zagramy we Francji z Irlandią Północną, Niemcami i Ukrainą. Poniżej terminarz całych mistrzostw Europy.

Grupa A

10 czerwca, 21:00   Francja      -     Rumunia     Stade de France, Saint-Denis

11 czerwca, 15:00   Albania     -     Szwajcaria     Stade Félix-Bollaert, Lens

15 czerwca, 18:00    Rumunia     -     Szwajcaria     Parc des Princes, Paryż

15 czerwca, 21:00     Francja      -     Albania     Stade Vélodrome, Marsylia

19 czerwca, 21:00    Rumunia     -     Albania     Stade des Lumières, Lyon

19 czerwca, 21:00   Szwajcaria     -      Francja     Stade Pierre-Mauroy, Lille     

Grupa B

11 czerwca, 18:00     Walia     -     Słowacja     Stade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux

Reklama

11 czerwca, 21:00     Anglia     -     Rosja     Stade Vélodrome, Marsylia

15 czerwca, 15:00     Rosja     -     Słowacja     Stade Pierre-Mauroy, Lille

16 czerwca, 15:00     Anglia     -    Walia     Stade Félix-Bollaert, Lens

20 czerwca, 21:00     Rosja     -     Walia     Stadium Municipal, Tuluza

20 czerwca, 21:00     Słowacja     -     Anglia     Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne     

Grupa C

12 czerwca, 18:00     Polska     -     Irlandia Północna     Allianz Riviera, Nicea

12 czerwca, 21:00     Niemcy     -     Ukraina     Stade Pierre-Mauroy, Lille

16 czerwca, 18:00     Ukraina     -    Irlandia Północna     Stade des Lumières, Lyon

16 czerwca, 21:00     Niemcy     -     Polska     Stade de France, Saint-Denis

21 czerwca, 18:00     Ukraina     -     Polska     Stade Vélodrome, Marsylia

21 czerwca, 18:00     Irlandia Północna     -     Niemcy     Parc des Princes, Paryż   

Grupa D

12 czerwca, 15:00     Turcja     -     Chorwacja     Parc des Princes, Paryż

13 czerwca, 15:00     Hiszpania     -     Czechy     Stadium Municipal, Tuluza

17 czerwca, 18:00     Czechy     -     Chorwacja     Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne

17 czerwca, 21:00     Hiszpania     -     Turcja     Allianz Riviera, Nicea

21 czerwca, 21:00     Czechy     -     Turcja     Stade Félix-Bollaert, Lens

21 czerwca, 21:00     Chorwacja     -     Hiszpania     Stade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux       

Grupa E

13 czerwca, 18:00     Irlandia     -     Szwecja     Stade de France, Saint-Denis

13 czerwca, 21:00     Belgia     -     Włochy     Stade des Lumières, Lyon

17 czerwca, 15:00    Włochy     -     Szwecja     Stadium Municipal, Tuluza

18 czerwca, 15:00     Beglia     -     Irlandia     Stade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux

22 czerwca, 21:00     Włochy     -     Irlandia     Stade Pierre-Mauroy, Lille

22 czerwca, 21:00     Szwecja     -     Belgia     Allianz Riviera, Nicea     

Grupa F

14 czerwca, 18:00     Austria     -     Węgry     Stade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux

14 czerwca, 21:00     Portugalia     -     Islandia     Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne

18 czerwca, 18:00     Islandia     -     Węgry     Stade Vélodrome, Marsylia

18 czerwca, 21:00     Portugalia     -     Austria     Parc des Princes, Paryż

22 czerwca, 18:00     Islandia     -     Austria     Stade de France, Saint-Denis

22 czerwca, 18:00     Węgry     -     Portugalia     Stade des Lumières, Lyon           

1/8 finału

25 czerwca, 15:00     2A     -     2C     Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne

25 czerwca, 18:00     1B     -     3A/C/D     Parc des Princes, Paryż

25 czerwca, 21:00     1D     -     3B/E/F     Stade Félix-Bollaert, Lens

26 czerwca, 15:00     1A     -     3C/D/E     Stade des Lumières, Lyon

26 czerwca, 18:00     1C     -     3/A/B/F     Stade Pierre-Mauroy, Lille

26 czerwca, 21:00     1F     -     2E     Stadium Municipal, Tuluza

27 czerwca, 18:00     1E     -     2D     Stade de France, Saint-Denis

27 czerwca, 21:00     2B     -     2F     Allianz Riviera, Nicea

Ćwierćfinały

30 czerwca, 21:00     Zwycięzca meczu 37     -     Zwycięzca meczu 39     Stade Vélodrome, Marsylia

1 lipca, 21:00     Zwycięzca meczu 38     -     Zwycięzca meczu 42     Stade Pierre-Mauroy, Lille

2 lipca, 21:00     Zwycięzca meczu 41     -     Zwycięzca meczu 43     Stade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux

3 lipca, 21:00     Zwycięzca meczu 40     -     Zwycięzca meczu 44     Stade de France, Saint-Denis      

Półfinały

6 lipca, 21:00     Zwycięzca meczu 45     -     Zwycięzca meczu 46     Stade des Lumières, Lyon

7 lipca 2016, 21:00     Zwycięzca meczu 47     -     Zwycięzca meczu 48     Stade Vélodrome, Marsylia   

Finał

10 lipca, 21:00     Zwycięzca meczu 49     -     Zwycięzca meczu 50     Stade de France, Saint-Denis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje