Reklama

Reklama

Tak mają wyglądać koszulki Polaków na Euro 2016

Tak będą wyglądały koszulki reprezentacji Polski na Euro 2016. Opublikował je serwis internetowy, który specjalizuje w prezentowaniu strojów klubów i reprezentacji piłkarskich, zanim przedstawią je producenci. Oficjalnie po raz pierwszy "Biało-czerwoni" zagrają w nowych stronach w towarzyskich meczach z Serbią i Finlandią.

Polacy awans na Euro wywalczyli z drugiego miejsca w grupie, ustępując tylko mistrzom świata - Niemcom.

We Francji "Biało-czerwoni" również zagrają z tym zespołem, a oprócz niego, przeciwnikami podopiecznych Adama Nawałki w pierwszej fazie turnieju będą - Irlandia Północna i Ukraina.

Polacy na Euro 2016 wystąpią w nowych strojach. Jeśli latynoski serwis się nie myli, producent przygotował dla biało-czerwonych klasyczne, minimalistyczne stroje. Zniknął z nich czerwony, pionowy pas na środku. Zastąpiły go ciemniejsze poprzeczne paski zwężające się ku górze. Pierwsze trykoty, w przypadku grania jako gospodarz, są białe, drugie - czerwone.

Reklama

Rzecznik kadry Jakub Kwiatkowski już wcześniej zapowiedział, że w meczach z Serbią (23 marca w Poznaniu) i Finlandią (26 marca we Wrocławiu) Polacy zagrają w nowych strojach, przygotowanych z myślą o Euro 2016.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy