Reklama

Reklama

Szkocja - Polska. Radosław Majdan: Poprzeczka będzie postawiona wysoko

- To będzie jeden z najcięższych meczów tych eliminacji. Szkoci to dobra drużyna. Nawet remis byłby dla nas korzystnym wynikiem - powiedział Radosław Majdan o meczu Szkocja - Polska w eliminacjach Euro 2016.

Przed "Biało-czerwonymi" dwa kluczowe spotkania eliminacji Euro 2016 - ze Szkocją (8 października w Glasgow) i z Irlandią (11 października w Warszawie).

- Szkoci pokazali na Stadionie Narodowym, kiedy zremisowaliśmy z nimi 2-2, że grają ostro, twardo, ale już nie do końca takim wyspiarskim stylu. To jest lepsza drużyna od Irlandii. Wydaje mi się, że nawet remis byłby dla nas korzystnym wynikiem, choćby dlatego, że Szkocja odpada wówczas z walki o awans do Euro 2016 - podkreślił Majdan.

- W tych dwóch meczach może nam wystarczyć tylko jeden punkt z Irlandią. Z drugiej strony nastawiając się w ten sposób, nie można myśleć, że jedziemy do Szkocji po to, żeby przejść obok meczu. To będzie twardy, bezpardonowy pojedynek. Szkoci grają o być albo nie być, bo jak nie wygrają z nami, to odpadają. Poprzeczka będzie postawiona wysoko. Patrząc na nasze kłopoty w obronie tym bardziej nie napawa to optymizmem - dodał.

- Nie ma co już otwierać szampanów, bo gramy z dwoma wymagającymi rywalami. Na szczęście ten ostatni mecz gramy u siebie. Najważniejsze jest to, że wszystko zależy od nas. Nie musimy patrzeć się na innych. Wszystkie nasze dotychczasowe mecze dają nam komfort, że to my jesteśmy odpowiedzialni za nasz los  - zaznaczył Majdan.

Reklama

Zapraszamy na relację na żywo z meczu el. Euro 2016 Szkocja - Polska!

Relację można również śledzić na urządzeniach mobilnych

Wyniki, terminarz i tabela "polskiej" grupy eliminacji Euro 2016


Reklama

Reklama

Reklama