Reklama

Reklama

Szkocja - Polska. Krychowiak: Jak mamy ciężki mecz, to idę się pośmiać ze Szczęsnego

- Jak mamy ciężki mecz, to idę się pośmiać ze Szczęsnego - powiedział Grzegorz Krychowiak. - A ja z "Peszkina" (Sławomir Peszko - przyp. red), - dodał Kamil Grosicki. - Dużo odpoczywam, śpię, słucham muzyki. Pełna koncentracja - stwierdził Maciej Rybus. Tak polscy piłkarze radzą sobie ze stresem przed ważnym meczem, a taki już w czwartek w Glasgow ze Szkocją.

Dołącz do akcji RMF FM i Interii #JeśliAwansujemy

- Mecze w kadrze są wyjątkowe. Reprezentujemy cały kraj i trudno to porównać z klubem. Do meczu ze Szkocją podchodzę bardzo poważnie, jak każdy z nas, myślę o zwycięstwie - powiedział Krychowiak.

Polacy już w czwartek mogą zapewnić sobie awans na Euro 2016. Szkoci tymczasem mają nóż na gardle. Dla nich liczy się przede wszystkim zwycięstwo.

- Czuję się bardzo dobrze fizycznie od początku tego sezonu mimo że graliśmy dużo meczów. Najważniejsze, że jestem dobrze przygotowany do spotkania ze Szkocją pod względem fizycznym i mentalnym - dodał pomocnik reprezentacji Polski i hiszpańskiej Sevilli.

Na lewej obronie w polskim zespole prawdopodobnie wystąpi Maciej Rybus, który w klubie Tereku Grozny występuję również na tej stronie, ale w linii pomocy. - Wydaje mi się, że nie powinno być z tym problemu. Gram w klubie na pozycji bocznego pomocnika, ale mam za zadanie pomagać obrońcom - podkreślił Rybus.

Z wagi spotkania zdaje sobie również sprawę Kamil Grosicki. - Wiemy, o co gramy. Jesteśmy blisko realizacji celu, jaki sobie założyliśmy. Dla mnie jest to bardzo ważne, że jestem w reprezentacji. Chcę pokazać, że zasługuję na zaufanie selekcjonera - mówił Grosicki.

Reklama

Łukasz Szpyrka, korespondencja z Glasgow

Interia zaprasza na tekstową relację na żywo z meczu Szkocja - Polska

Tutaj znajdziesz relację na żywo na urządzenia mobilne

Interia zaprasza na tekstową relację na żywo z meczu Polska - Irlandia

Tutaj znajdziesz relację na żywo na urządzenia mobilne

Przed superważnymi meczami "Biało-czerwonych" w eliminacjach Euro2016 zachęcamy Was do przyłączenia się do wspólnej akcji Interii i RMF FM pod hasłem: #JeśliAwansujemy!

By okazać naszym piłkarzom swoje wsparcie, złóżcie deklarację, co bylibyście gotowi zrobić,#JeśliAwansujemy! Pamiętajcie, że jeśli się uda - trzeba będzie te deklaracje zrealizować!

Bawimy się we wszystkich mediach społecznościowych, przede wszystkim na Facebooku i Twitterze. Pamiętajcie o hasztagu #JeśliAwansujemy.

Czekamy także na Wasze maile z pomysłami w sprawie #JeśliAwansujemy. Piszcie na adres: sport-konkurs@firma.interia.pl

Zobacz deklaracje kibiców Orłów w akcji RMF FM i Interii #JeśliAwansujemy:


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje