Reklama

Reklama

Szkocja - Polska. Boniek: Najlepiej wykorzystać pierwszą piłkę meczową

- Najlepiej byłoby wykorzystać już pierwszą piłkę meczową i zakończyć wszystko w Glasgow - powiedział Zbigniew Boniek, prezes PZPN, przed meczem eliminacji Euro 2016 Szkocja - Polska, który w czwartek odbędzie się na Hampden Park w Glasgow. Początek o 20.45. Transmisje w Polsacie i Polsacie Sport.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Szkocja - Polska

Relacja na żywo dla urządzeń mobilnych

Dołącz do akcji RMF FM i Interii #JeśliAwansujemy
- Doceniamy przeciwnika. Wiemy, że nie będą to łatwe mecze, ale mamy dwie piłki meczowe, które chcemy wykorzystać. Najlepiej byłoby wykorzystać już pierwszą piłkę meczową i zakończyć wszystko w Glasgow - mówił Boniek już w Glasgow, po przylocie reprezentacji Polski na mecz ze Szkocją.

Reklama

- Zdajemy sobie sprawę, że to nie będzie takie łatwe, bo przeciwnik też ma swoje marzenia. Przyjeżdżamy tutaj pewni tego, że zagramy dobre spotkanie i zrobimy wszystko, by w czwartek zamknąć dla nas eliminacje Euro 2016. W odwodzie mamy też drugi mecz. Chłopaki są zmobilizowani i skoncentrowani - dodał prezes PZPN.

Zwycięstwo nad Szkocją, przy stracie punktów przez Irlandię, będzie oznaczało awans "Biało-czerwonych" na kolejkę przed końcem eliminacji.

W ostatniej serii 11 października zagramy na Stadionie Narodowym w Warszawie z piłkarzami "Zielonej Wyspy".

Zobacz wypowiedź Zbigniewa Bońka dla TVP:

Zobacz sytuację w grupie D el. Euro 2016

Przed superważnymi meczami "Biało-czerwonych" w eliminacjachEuro2016 zachęcamy Was do przyłączenia się do wspólnej akcji Interii i RMF FM pod hasłem: #JeśliAwansujemy!

By okazać naszym piłkarzom swoje wsparcie, złóżcie deklarację, co bylibyście gotowi zrobić,#JeśliAwansujemy! Pamiętajcie, że jeśli się uda - trzeba będzie te deklaracje zrealizować!

Bawimy się we wszystkich mediach społecznościowych, przede wszystkim na Facebooku i Twitterze. Pamiętajcie o hasztagu #JeśliAwansujemy.

Czekamy także na Wasze maile z pomysłami w sprawie #JeśliAwansujemy. Piszcie na adres: sport-konkurs@firma.interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje