Reklama

Reklama

Szczęsny wściekł się, że spekuluje się o jego przyszłości

Wojciech Szczęsny ma dość spekulacji mediów na temat swojej przyszłości. Bramkarz AS Roma dał temu wyraz w ostrych słowach na portalu społecznościowym.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Bramkarz reprezentacji Polski od początku sezonu broni barw AS Roma, do której został wypożyczony z Arsenalu.

Media, zwłaszcza włoskie i brytyjskie, już od wielu miesięcy spekulują, jaka będzie przyszłość Szczęsnego.

Zostanie w Rzymie, wróci do Arsenalu, przejdzie do Evertonu. To spekulacje z ostatnich dni, po których polski bramkarz nie wytrzymał i ostro odpowiedział na Facebooku.

Reklama

"Kocham media" - zaczął Polak. "W ciągu 24 godzin dowiedziałem się trzech różnych historii na temat mojej przyszłości, mówiących, że będzie "zmiana zdania", "nawrót", "zwrot akcji". Jedyny zwrot, jaki miał miejsce, to w waszych tandetnych dziennikarskich umiejętnościach" - napisał Szczęsny.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy