Reklama

Reklama

Szanse Polaków na Euro. Bukmacherzy stawiają na awans

Po losowaniu grup na Euro 2016 bukmacherzy ścigają się w przewidywaniach. Polakom dają duże szanse na wyjście z grupy.

W większości zakładów bukmacherskich już można typować zwycięzców poszczególnych meczów grupowych (spotkania czerwcowe), jak i całego turnieju. Według bukmacherów Polacy największe szanse na wygraną mają w meczu z Irlandią Północną. Średni kurs na reprezentację Polski to około 1,90 zł.

Co raczej nikogo nie zdziwi, w meczu z Niemcami Polska nie jest stawiana w roli faworyta. Na wygraną Polaków kurs wynosi ponad 6 złotych. Bukmacherzy bardzo wyrównanego meczu spodziewają się za to z Ukrainą. Obu zespołom dają wyrównane szanse z minimalnym wskazaniem na Ukraińców.

Reklama

Bukmacherzy spodziewają się także wyjścia polskiej reprezentacji z grupy. Kurs na awans naszej kadry to średnio 1,60 zł. Najmniejsze prawdopodobieństwo dojścia do 1/8 finału przypisywane jest Irlandii Północnej i Ukrainie.

Już można typować także potencjalnych mistrzów Europy na turnieju we Francji. Bukmachery największe szanse dają Niemcom, Francji i Hiszpanii. Na dole stawki znalazły się Albania, Węgry i nasz grupowy rywal - Irlandia Północna. Na wygraną tych trzech państw kursy wynoszą średnio ponad 250 zł. Polacy w tym zestawieniu znajdują się w środku stawki. Kurs za zwycięstwo naszej reprezentacji na Euro to średnio około 60 zł. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy