Reklama

Reklama

Smuda: Na miejscu "Lewego" zostałbym w Borussii!

Trener Wisły Franciszek Smuda, pod którego skrzydłami rozwinął się w Lechu Poznań Robert Lewandowski, na naszą prośbę wyraził swą opinię na temat przejścia "Lewego" do Bayernu Monachium. Jego zdaniem Robert zrobiłby lepiej, zostając w Dortmundzie!

- Ja ciągle mówię, że Robert najlepiej się rozwinie grając z tymi zawodnikami, z którymi się najlepiej zna, czyli z tymi z Dortmundu - powiedział Smuda.

Reklama

- W Bayernie Robert będzie musiał walczyć o miejsce w składzie - dodał Franz. - Ale skoro Robert sam mówi, że to dla niego nowe wyzwanie i w Monachium chce się rozwinąć... - dodał były trener reprezentacji Polski.

- To jest ambitny chłopak, znam go dobrze, on nie rzuca słów na wiatr. Mniej mówi, a dużo robi. Ale moim zdaniem w Dortmundzie rozwijał się świetnie - zakończył Smuda.

Napastnik reprezentacji Polski na początku stycznia podpisał pięcioletni kontrakt z Bayernem Monachium. "Lewy" dołączy do Bayernu 1 lipca. W czerwcu wygasa jego kontrakt z Borussią i zgodnie z przepisami FIFA piłkarz może związać się z nowym klubem pół roku przed wygaśnięciem umowy. Tak też postąpił Lewandowski.

Z Krakowa, Michał Białoński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje