Reklama

Reklama

Sławomir Peszko wskazał swojego faworyta na selekcjonera. "Bardzo bym tego chciał"

Kto zostanie nowym trenerem reprezentacji Polski? Cezary Kulesza wciąż nie wybrał selekcjonera. Z dobrą radą dla prezesa PZPN pośpieszył Sławomir Peszko. Były kadrowicz wskazał swojego faworyta w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Saga z wyborem nowego selekcjonera reprezentacji Polski zdaje się nie mieć końca. Poszukiwania następcy Paulo Sousy wciąż trwają. Zarząd PZPN na dzisiejszym posiedzeniu wciąż nie podjął wiążącej decyzji.

Nowy trener reprezentacji Polski? Saga trwa

W ostatnich dniach wydawało się, że "pewniakiem" do pracy z kadrą jest Adam Nawałka. Dla szkoleniowca byłby to wielki powrót do drużyny narodowej, którą prowadził w latach 2013-2018. Sytuacja niespodziewanie się skomplikowała. "Przegląd Sportowy" sugeruje, że faworytem władz PZPN jest Andrij Szewczenko.

CZYTAJ TAKŻE: NAWAŁKA SELEKCJONEREM? PZPN PO POSIEDZENIU ZARZĄDU

Sławomir Peszko zabrał głos w tej sprawie. Swoimi spostrzeżeniami podzielił się na łamach "Przeglądu Sportowego". Były kadrowicz ma swojego faworyta. Jak przekonuje, kadra znów powinna trafić w ręce trenera Nawałki.

Reklama

Sławomir Peszko ma swojego faworyta. Były kadrowicz stawia na Adama Nawałkę

Kibicuję, aby to był trener Nawałka. Bardzo bym tego chciał. Wiem, że wraz ze swoim sztabem zrobi wszystko, by pomóc tej drużynie - oznajmił "Peszkin".

"Biało-Czerwoni" do walki o mundial w Katarze staną pod koniec marca. Wtedy zmierzą się na wyjeździe z Rosją. Jeśli pokonają "Sborną", na swojej drodze spotkają zwycięzcę pojedynku Szwecja - Czechy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL