Reklama

Reklama

Ryan Giggs wierzy w Polskę

Czy reprezentacja Polski, która prowadzi w tabeli grupy 6. eliminacji mistrzostw świata 2006 zajmie w niej ostatecznie pierwszą lokatę? - Na to wygląda - powiedział Ryan Giggs, kapitan Walijczyków, którzy przegrali w środę przy Łazienkowskiej 0:1.

- To bardzo dobry zespół, strzela sporo goli - przyznał Giggs. - Polacy byli dla nas bardzo ciężkimi rywalami.

To prawda, Giggs nie pograł sobie zbyt wiele przy Łazienkowskiej. Ten chyba najbardziej znany zawodnik reprezentacji Walii był skutecznie wybijany z uderzenia przez naszych obrońców, tak jak na przykład w 15. minucie, gdy rozpędzającego się Giggsa mądrym taktycznym faulem zatrzymał Jacek Bąk.

Witold Cebulewski, Andrzej Łukaszewicz; Warszawa

Zobacz wyniki środowych spotkań grupy 6 oraz tabelę tej grupy

Reklama

Zobacz galerię zdjęć z meczu POLSKA - WALIA

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy