Reklama

Reklama

​Rumunia - Polska. Lewandowski atakuje dziennikarzy: Właśnie to chciałbym przeczytać w mediach!

Wielkimi krokami zbliża się starcie Polaków z Rumunami w eliminacjach MŚ 2018 r. "Biało-czerwoni" szykują się do niego w Warszawie, trenować będą na stadionie Polonii Warszawa. Ich kapitan Robert Lewandowski wbił szpilkę dziennikarzom.

Na pierwszej konferencji podczas zgrupowania nie mogło zabraknąć wątku afery alkoholowej, który jednak szybko został ucięty zarówno przez Roberta Lewandowskiego ("Z tymi sprawami poradziliśmy sobie we własnym gronie i nie będziemy o tym rozmawiać"), jak i rzecznika Jakuba Kwiatkowskiego. Czytaj więcej!

"Lewy", poproszony o porównanie gry z Arkadiuszem Milikiem do tej bez niego, z uśmiechem na twarzy zaatakował dziennikarzy:

Reklama

- Właśnie to chciałbym przeczytać w mediach po ostatnich meczach. Niestety, widzę, że media były zajęte innymi sprawami, skierowane w inną stronę - wbił szpilkę Lewandowski.

- Taktycznie można by to wszystko rozpisywać i ciężko to słowami wytłumaczyć. To nie miejsce na to, abym zdradzał, jakie są możliwości grając jednym napastnikiem albo dwójką z przodu. Opcji jest wiele. Wszystko od nas zależy, jak będziemy biegali i ustawiali się bez piłki - tłumaczył kapitan Polaków.

Mecz Rumunia - Polska w piątek o godz. 20:45. Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL