Reklama

Reklama

Rumunia - Polska. Krychowiak: Oddam Zielińskiemu "10", jeśli będzie się tak rozwijał

- Gdy zacznie się mecz, trzeba będzie pokazać swoją wyższość - mówi Grzegorz Krychowiak przed piątkowym starciem z Rumunią (godz. 20.45, relacja na żywo w Interii).

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Rumunia - Polska

Reklama

Relacja na żywo dla urządzeń mobilnych

Grzegorz Krychowiak i Piotr Zieliński prawdopodobnie będą tworzyć parę środkowych pomocników w spotkaniu z Rumunią. Obaj pojawili się w czwartek na konferencji prasowej.

- Współpraca z Piotrem Zielińskim układa się coraz lepiej. Piotrek robi dużą różnicę, ma ogromne umiejętności w ofensywie, więc gra z nim to sama przyjemność - chwalił kolegę Krychowiak.

- Jak wciąż będzie się tak rozwijał, to oddam mu "dziesiątkę" - zapowiedział Krychowiak.

Zieliński odwdzięczył się koledze podobnymi słowami. - Z meczu na mecz współpraca między nami wygląda coraz lepiej. Grzesiek jest bardziej doświadczony ode mnie, wiele się mogę nauczyć, więc korzystam - powiedział pomocnik Napoli.

- Nie uważam, że jesteśmy faworytami. Mimo że przyjechaliśmy tutaj po trzy punkty. Zdajemy sobie sprawę, że rywal jest wymagający. Trudno się tu gra, szczególnie przy tych trybunach. Nie jest ważne co mówi prasa, kto jest faworytem. Gdy zacznie się mecz, trzeba będzie pokazać swoją wyższość - powiedział Krychowiak.

Wiele pytań padło też z ust dziennikarzy z Rumunii. Vlad Chiriches to gracz Napoli, a w tym klubie na co dzień występuje z nim Zieliński. Rumuński dziennikarz zapytał Polaka, czy przed spotkaniem el. MŚ piłkarze kontaktowali się ze sobą i rozmawiali o meczu.

- To mój kolega. Mieszkaliśmy razem w pokoju podczas zgrupowania przed sezonem. Dużo rozmawialiśmy o naszych reprezentacjach. Zakładu o ten mecz nie było. Po spotkaniu może wymienimy się koszulkami - powiedział Zieliński.

Spotkanie z Rumunią odbędzie się o godz. 20.45, w piątek. Relacja na żywo na stronach Interii.

Z Bukaresztu Michał Białoński


Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Krychowiak | Piotr Zieliński | El. MŚ 2018

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje