Reklama

Reklama

Rumunia - Polska. Bartosz Kapustka w środę nie trenował

Z powodu choroby Bartosz Kapustka nie wziął udziału w żadnym z dotychczasowych treningów z reprezentacją Polski. W piątek mecz z Rumunią w Bukareszcie (godz. 20.45, relacja na żywo w Interii).

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Rumunia - Polska

Relacja na żywo dla urządzeń mobilnych

Od przeprowadzki do Leicester Bartosz Kapustka nie gra w pierwszym zespole. To wielki problem, bo odkrycie Euro 2016 miało w krótkim czasie stanowić o sile reprezentacji Polski. Pomocnik nie daje trenerowi Adamowi Nawałce argumentów, by na niego stawiać.

Reklama

Zresztą Kapustki wcale miało nie być na zgrupowaniu kadry przed meczem z Rumunią. Były piłkarz Cracovii został powołany do reprezentacji U-21 na spotkanie z Macedonią, ale sparing w Krakowie został odwołany. Wobec tego Adam Nawałka zaprosił go na zgrupowanie najważniejszego zespołu w Polsce, ale zwolni go tuż po meczu z Rumunią. Piłkarz dołączy do młodzieżówki i być może zagra z Niemcami w Tychach.

"Być może", bo nie tylko brak gry w klubie spędza piłkarzowi sen z powiek. Kapustka przyjechał na zgrupowanie lekko przeziębiony. Rozchorował się, a przez dwa dni - we wtorek i środę, nie ćwiczył z kolegami. Jedynie wczoraj wieczorem rozpoczął delikatny trening w siłowni.

W czwartek ma już wziąć udział w zajęciach na stadionie w Bukareszcie. Polacy będą mieli tam tylko jeden trening przed piątkowym meczem.

Spotkanie Rumunia - Polska w piątek, o godz. 20.45. Relacja na żywo w Interii.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL