Reklama

Reklama

Roy Hodgson spodziewa się wielkiego widowiska

Roy Hodgson na konferencji prasowej przyznał, że ma kilka dylematów przed meczem z Polską. Selekcjoner reprezentacji Anglii spodziewa się we wtorek wielkiego widowiska.


Ashley Cole czy Leighton Baines? Danny Welbeck czy Jermaine Defoe? Hodgson stwierdził na poniedziałkowej konferencji, że to są te dylematy, które do meczu musi rozwiązać.

- To dopiero będzie dla nas test - powiedział angielski szkoleniowiec, mając w pamięci łatwe zwycięstwo (5-0) w piątek nad San Marino.

- Spróbujemy zacząć mocno, w szybkim tempie, będziemy chcieli od początku pokazać, że jesteśmy w dobrej formie - dodał Hodgson.

Jak powiedział, spodziewa się świetnej atmosfery i wielkiego meczu.

Zdaniem Hodgsona, to bardzo dobrze, że jego obecny zespół, to mieszanka młodości i doświadczenia.

Reklama

Angielski selekcjoner podkreślił, że zna walory Roberta Lewandowskiego, ale zarówno bramkarz Joe Hart, jak i cała defensywa postarają się go zatrzymać.

Hodgson przyznał, że poznał mocne i słabe strony także innych polskich piłkarzy i wie, na co ich stać.

Sprawdź, gdzie w telewizji obejrzysz mecze eliminacji MŚ

INTERIA.PL zaprasza na tekstową relację na żywo z meczu Polska - Anglia. Początek we wtorek o godz. 21

Śledź relację na żywo z meczu Polska - Anglia również na urządzeniu mobilnym

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę grupy H el. MŚ 2014

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy