Reklama

Reklama

Rosjanin atakuje polskich piłkarzy. "Od lat są do nas wrogo nastawieni"

Były rzecznik prasowy piłkarskiej reprezentacji Rosji w felietonie dla portalu "Sport Express" poruszył temat obcokrajowców występujących w rosyjskich klubach. I choć wymienił wielu graczy, to właśnie Polakom najbardziej się oberwało.

Dużo mówi się ostatnio o Macieju Rybusie, który pokazał, że jego miejsce jest w Rosji, przy żonie i futbolu. Nie jest to jednak jedyny polski piłkarz, który występuje w kraju agresora. W barwach rosyjskich klubów grają też Sebastian Szymański i Grzegorz Krychowiak.

Reklama

Maciej Rybus przerywa milczenie. Tak wyglądał jego trening w Spartaku

Kazakow ostro o Polakach. "Od wieków są wrogo nastawieni"

Ilja Kazakow, były rzecznik prasowy reprezentacji Rosji opublikował felieton na jednym z portali, w którym poruszył temat zagranicznych piłkarzy grających dla rosyjskich klubów. Na łamach "Sport Expressu" wypowiedział się m.in. innymi na temat Polaków, w tym Sebastiana Szymańskiego. Piłkarz "Biało-Czerwonych" dał wcześniej do zrozumienia, że nie zamierza już występować w Dynamie Moskwa.

Zdaniem Kazakowa, Krychowiak podziela podejście do sprawy kolegi z reprezentacji i również nie wiąże swojej przyszłości z rosyjskim futbolem. Co natomiast z Maciejem Rybusem? Według Rosjanina, to wyjątkowy przypadek. "Jego żona to Rosjanka, podobnie dzieci. Rodzina mieszka w Moskwie. Rybus nie chce ich opuszczać".

Za Szymańskim rozglądają się już zagraniczne kluby, w tym Sevilla, Hertha Berlin i Brentford. Krychowiak natomiast może zostać zawodnikiem takich drużyn jak Malmoe FF, Galatasaray Stambuł, czy podobnie jak Szymanski, Herthy Berlin

Polak może trafić do Sevilli. "Spełnia wszystkie oczekiwania Monchiego"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL