Reklama

Reklama

Robert Lewandowski publicznie wypowiedział się o ojcostwie

Kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski po raz pierwszy publicznie wypowiedział się o tym, jaką frajdą jest ojcostwo. "Lewy" został ojcem 4 maja, gdy jego żona Anna urodziła córkę Klarę. To pierwsze dziecko państwa Lewandowskich.

M.in. z okazji narodzin córki Robert Lewandowski później dołączył do zgrupowania reprezentacji Polski przed meczem z Rumunią, jaki rozegramy w sobotę o godz. 20:45 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Większość kadrowiczów ćwiczyła już od ubiegłej środy, podczas gdy kapitan dołączył do zespołu wczoraj, a na urlopie realizował rozpiskę treningową, jaką przygotował mu sztab Adama Nawałki.

- Ten krótki urlop mi się przydał, po nim z ochotą przyjechałem na zgrupowanie kadry - powiedział Lewandowski.

Dziennikarze zapytali go o to, czy nie cierpi na bezsenność po narodzinach córki Klary. "Lewy" szeroko się uśmiechnął i odparł:

Reklama

- Nie mam problemów ze spaniem. Pojawienie się córki w moim życiu to dodatkowa energia. Już po paru dniach wszystko zaczęło dobrze funkcjonować, człowiek się przyzwyczaja - powiedział kapitan "Biało-czerwonych".

Robert z córką i żoną zdążyli zrealizować krótki wypad na wakacje do Monako, gdzie nasz napastnik zajrzał za kulisy Grand Prix Formuły 1. Szczęśliwa rodzina spędziła razem już pierwszy po narodzinach Klary Dzień Dziecka.

- Obecność dziecka w moim życiu dodaje motywacji, energii. Ze spaniem nie mam problemów, z czasem każdy dzień staje się jak co dzień. Każdy z nas mających dzieci przechodził podobne etapy w życiu. Teraz wiem, o czym mówię - uśmiechał się Robert Lewandowski.

MiBi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje