Reklama

Reklama

Robert i Anna Lewandowscy wybrali rodzinę!

Robert Lewandowski oprócz tego, że wygrywa na boisku, pomaga razem ze Szlachetną Paczką wygrać w życiu potrzebującym! W tym roku z żoną Anną przygotowali pomoc dla Pani Weroniki - matki samotnie wychowującej dwójkę dzieci.

Anna i Robert na stronie www.szlachetnapaczka.pl wybrali potrzebującą rodzinę, spełnili jej konkretne potrzeby i przygotowali pomoc. 

Zobacz, jak Ania i Robert robią paczkę!

- Zdajemy sobie sprawę, że obok nas jest wiele osób, które nie mają żadnego wsparcia. Wierzymy, że pomoc, którą przygotowaliśmy, pomoże rodzinie przetrwać trudny czas w jej życiu i sprawi, że jej życie się zmieni - mówi Robert Lewandowski.

Żeby dzieci były szczęśliwe

Pani Weronika razem z dwójką synów, 10-letnim Piotrkiem i 6-letnim Heniem żyją w jednopokojowym mieszkaniu. Mama jest dumna z synów, którzy często pomagają w domowych obowiązkach. Kobieta ledwo wiąże koniec z końcem i chociaż codziennie pracuje na nocną zmianę, stara się żeby jej dzieci miały szczęśliwe dzieciństwo.

Reklama

Rodzina najbardziej potrzebuje żywności i ciepłych kurtek, bo zimowe ubrania są zazwyczaj najdroższe. - Do paczki wrzuciliśmy także pomoce naukowe, ponieważ zależy nam żeby rodzina dostała impuls do zmiany życia. Chcemy pomóc chłopakom rozwijać ich potencjał, a może dzięki nam odkryją swoje nowe talenty - mówi Anna Lewandowska.

Wybierz rodzinę w potrzebie

Szlachetna Paczka to projekt, który od 14 lat łączy biednych i bogatych. W  tym roku mądrą pomocą obejmie ponad 19 000 rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Wolontariusze spotkali się z rodzinami, diagnozowali ich sytuację, poznali potrzeby i podjęli decyzję o włączeniu ich do projektu. Na tej podstawie stworzyli opisy rodzin, które trafiły do internetowej bazy na stronie www.szlachetnapaczka.pl. Tam darczyńca może wybrać rodzinę, dla której przygotuje pomoc.

Tylko w 2013 roku Szlachetna Paczka dotarła do 17 684 rodzin w potrzebie oraz zjednoczyła ponad 617 tysięcy Polaków w mądrej pomocy.

Teraz w Paczce masz możliwość pomagania na wiele sposobów:

Wybierz rodzinę w potrzebie i przygotuj dedykowaną i konkretną pomoc

Wybierz Paczkę i bądź z nią przez cały rok

Wybierz dziecko i wspieraj je w najważniejszych chwilach życia

Dzięki Tobie ktoś poradzi sobie w życiu! 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje