Reklama

Reklama

Reprezentant Polski zmienił klub. Jest oficjalne potwierdzenie

Karol Świderski ma nowy klub. Polski napastnik swoją karierę będzie kontynuował w Charlotte FC. Ekipa z MLS dziś oficjalnie potwierdziła pozyskanie 25-latka.

Karol Świderski otworzył nowy rozdział w swojej piłkarskiej karierze. Snajper po latach gry dla PAOK-u Saloniki zdecydował się zmianę otoczenia.

Karol Świderski opuścił PAOK Saloniki. Już wiemy, jaki jest jego nowy klub

Już wcześniej Mariusz Piekarski, agent piłkarza, zapowiadał, że Świderski trafi do Charlotte FC. Dziś te informacje zostały oficjalnie potwierdzone.

Działacze Charlotte FC poinformowali o pozyskaniu reprezentanta Polski. Świderski podpisał umowę do końca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

W Charlotte FC wierzą w umiejętnośći Karola Świderskiego

Reklama

- Cieszymy się, że pozyskaliśmy gracza, który poprowadzi nasz atak. Karol udowodnił, że jest znakomitym strzelcem zarówno na poziomie klubowym, jak i międzynarodowym. Będzie on pierwszym zawodnikiem o statusie  Designated Player w naszym klubie - powiedział dyrektor sportowy Zoran Krneta. 

- Karol jest zawodnikiem, który wchodzi w najlepszy moment swojej kariery. Jego występy dla reprezentacji Polski mówią same za siebie i jesteśmy pewni, że Karol będzie jednym z najlepszych napastników w MLS - podkreślił działacz.

Świderski jest drugim po Janie Sobocińskim Polakiem w zespole Charlotte FC. Według medialnych doniesień PAOK Saloniki na sprzedaży 25-latka zarobił 5 mln euro

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy