Reklama

Reklama

Reprezentant Polski w Celtiku?

Celtic Glasgow chce kupić kolejnego Polaka. Po Arturze Borucu i Macieju Żurawskim gwiazdą mistrza Szkocji może zostać Mariusz Lewandowski.

Celtic wysłał już do Szachtara Donieck oficjalne pismo w sprawie kupna Lewandowskiego. Poinformował o tym dyrektor sportowy ukraińskiego klubu Sierhiej Pałkin.

"Według moich informacji o Lewandowskiego w tym momencie starają się tylko brytyjskie kluby: Celtic, Fulham Londyn, Middlesbrough i Everton. Plus dwa kluby z angielskiej drugiej ligi, ale to mniej poważne propozycje" - powiedział Pałkin w ukraińskim "Sport Expressie". "W tej chwili jednak na biurku mam tylko jedno oficjalne pismo w sprawie transferu Polaka - z Celtiku. Jestem w kontakcie z dyrektorem generalnym szkockiego klubu, który jest moim dobrym znajomym. My też wysłaliśmy pismo do Celtiku, w którym pytamy ile szkocki klub jest w stanie zapłacić za Mariusza. Czekamy na odpowiedź i siadamy do rozmów" - dodał.

Reklama

Lewandowski nie ukrywa, że po siedmiu latach gry w Doniecku chce spróbować czegoś innego. "Jestem na krótkich wakacjach na Majorce. Zupełnie nie zaprzątam sobie głowy transferem, bo mam od tego ludzi, którym ufam" - powiedział Lewandowski w "Przeglądzie Sportowym". "Co do Celtiku to nie znam zbyt wielu szczegółów. Jest to jednak duża, znana firma. Klub, który regularnie gra w Lidze Mistrzów. Wiadomo, że byłoby fajnie tam trafić. Ale nie ma, co się specjalnie podniecać. Zobaczymy co się stanie" - dodał.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL