Reklama

Reklama

Reprezentanci Polski spełnili marzenie chorych chłopców

Na ten moment trzech podopiecznych Fundacji Mam Marzenie czekało bardzo długo. Walczący z chorobą Damian, Maciek oraz Marcin chcieli spotkać się z naszymi reprezentantami. Polski Związek Piłki Nożnej wraz reprezentacją Polski zaprosił chłopców na oficjalny trening przed meczem z San Marino.

Z uwagą oglądali zajęcia prowadzone przez Waldemara Fornalika. Niska temperatura nie zniechęcała. Chłopcy nie mogli doczekać się końca treningu na Stadionie Narodowym. Dopiero wtedy mogli spotkać się ze swoimi idolami. Autografom i zdjęciom nie było końca.  Dostali również proporczyki od naszych wtorkowych rywali - San Marino.

Podopieczni Fundacji Mam Marzenie otrzymali także karty Klubu Kibica oraz szaliki reprezentacji Polski.

Spotkanie na Stadionie Narodowym było setnym zrealizowanym przez fundację. Na specjalnie przygotowanych z tej okazji koszulkach podpisy złożyli wszyscy kadrowicze. Koszulki trafiły na licytację. Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany na spełnienie kolejnego sportowego marzenia w oddziale opolskim - marzenia Przemka, który marzy o wyjeździe na mecz Realu Madryt na Santiago Bernabeu.

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje