Reklama

Reklama

Reprezentanci Polski i PZPN wsparli akcję "Pomóżmy Antosiowi"

Zbliża się finał akcji charytatywnej, którą wsparł Polski Związek Piłki Nożnej. 16 października można wspomóc Antosia wysyłając sms o treści POMAGAM na numer 72052 (koszt 2,44 z VAT).

Podczas oficjalnych treningów reprezentacji Polski i Anglii, chłopiec spotka się z piłkarzami. Otrzyma prezenty - koszulki podpisane przez zawodników obydwu drużyn.

Do akcji włączył się PZPN oraz reprezentacja Polski. Zawodnicy drużyny narodowej złożyli swoje autografy na samochodzie. Biało-czerwona Honda zostanie zlicytowana na aukcji. Wystarczy kliknąć

Cały dochód ze sprzedaży trafi na specjalne konto.

Historia Antosia...


Chłopiec przyszedł na świat w 2009 roku ze zdiagnozowanym Zespołem Aperta - szwy czaszkowe Antosia zrosły się szybciej niż powinny, miał rozszczepienie podniebienia miękkiego i twardego oraz zrośnięte paluszki u rąk i nóżek. Konieczne było przeprowadzenie licznych operacji w specjalistycznej klinice w Teksasie.  Dwa lata temu dzięki pomocy i zaangażowaniu wielu ludzi Antoś przeszedł trzy operacje w specjalistycznej klinice w Dallas. To jednak nie koniec...

W najbliższych miesiącach chłopca czekają kolejne operacje. Rodzice cały czas walczą o zdrowie syna. Jednak koszty leczenia wynoszące 300 tysięcy dolarów przekraczają ich możliwości. Nie obejdzie się bez pomocy ludzi dobrej woli, których bez wątpienia nie brakuje.

Chcesz pomóc? Wystarczy, że 16 października, w oczekiwaniu na mecz Polska-Anglia  wyślesz SMS o treści POMAGAM na numer 72052 (koszt 2,44 z VAT). Liczy się każdy sms!

Osoby i instytucje, które chcą wspomóc akcję pomocy Antosiowi mogą dokonywać wpłat na konto:
CARITAS POLSKA
77 1160 2202 0000 0000 3436 4384
ul. Skwer Kard. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa
z dopiskiem: Dla Antosia FABERSKIEGO

Więcej informacji na stronie: www.faberki.com i www.caritas.pl

Reklama

Sprawdź, gdzie w telewizji obejrzysz mecze eliminacji MŚ!

Polscy piłkarze pokonają Anglików? Głosuj!

Relację na żywo z meczu Polska - Anglia także znajdziecie u nas. Początek - wtorek 21.00

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL