Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Zbigniew Boniek o zamieszaniu wokół Arkadiusza Milika

Zbigniew Boniek nie ukrywa, że jeśli Arkadiusz Milik nie zacznie grać, nie pojedzie na mistrzostwa Europy. - Myślę, że to oczywiste, że jeśli zostanie w Napoli, to nie będzie mógł jechać z kadrą na mistrzostwa Europy – powiedział prezes PZPN w Radiu Kiss Kiss Napoli.

Milik ma ważny kontrakt z Napoli do końca obecnego sezonu. Jego sytuacja jest jednak tragiczna, bo od początku sezonu nie gra i nie ma szans na zmianę tej sytuacji.

Reklama

Żeby znowu pojawić się na boisku, Milik musiałby zmienić klub. Zamieszanie transferowe wokół polskiego napastnika trwa od wielu miesięcy, ale nadal nic się w tej sprawie nie zmieniło.

Jeśli Milik nie zmieni klubu, to prawdopodobnie nie pojedzie na tegoroczne mistrzostwa Europy. Zbigniew Boniek nie ma wątpliwości, że jeśli Milik zostanie w Neapolu, to na turnieju go zabraknie.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!

- Myślę, że to oczywiste, że jeśli zostanie w Napoli, to nie będzie mógł jechać z kadrą na mistrzostwa Europy - powiedział.

- Rozumiem Napoli, które pomogło Milikowi po kontuzji, ale jego agenci powinni zachować się lepiej. Gdybym był jego agentem, nigdy nie pozwoliłbym na to, żeby nie grał - dodał Boniek.

Milik jest więc pod ścianą. Musi jak najszybciej zmienić otoczenie i wywalczyć miejsce w nowej drużynie. W innym wypadku Jerzy Brzęczek będzie miał spory ból głowy ze znalezieniem wartościowych zmienników dla Roberta Lewandowskiego.

MP

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

Dowiedz się więcej na temat: Zbigniew Boniek | Arkadiusz Milik | SSC Napoli

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje