Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski trenowała w komplecie

W komplecie trenowała w niedzielę we Wrocławiu piłkarska reprezentacja Polski. Do drużyny wczesnym rankiem dołączył napastnik Artur Sobiech, zastępując Ludovica Obraniaka, który w sobotę opuścił zgrupowanie.

Pierwotnie na niedzielę zaplanowane były dwa treningi, jeden o godz. 11.00, a drugi o 18.00, jednak decyzją sztabu szkoleniowego poranne zajęcia zostały odwołane, a zawodnicy dostali czas wolny. Część z nich m.in. Waldemar Sobota, Łukasz Piszczek, Jakub Błaszczykowski i Aleksander Piech, korzystając z pięknej pogody wybrała się na spacer po mieście.

Wieczorne zajęcia, w których wzięli udział wszyscy piłkarze, były zamknięte dla publiczności, a dziennikarze mogli je oglądać jedynie przez pierwszy kwadrans. W tym czasie zawodnicy biegali wokół boiska, rozciągali się i grali w tzw. "dziada".

Reklama

W poniedziałek odbędą się przedmeczowe konferencje prasowe trenerów Polski i Mołdawii oraz oficjalne treningi obu reprezentacji, które zostaną przeprowadzone na Stadionie Miejskim.

Początek wtorkowego spotkania zaplanowano na godz. 20.45.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Mołdawia w INTERIA.PL!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama