Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Terminarz meczów w Lidze Narodów z Holandią, Włochami i Bośnią. Boniek mówi o lokalizacji

Od wyjazdowego meczu z Holandią podopieczni Jerzego Brzęczka rozpoczną zmagania w Grupie 1 Ligi Narodów. Z Niderlandami zmierzymy się w piątek, 4 września, o g. 20:45. Z prezesem PZPN-u Zbigniewem Bońkiem Interia rozmawiała o lokalizacji meczów kadry w LN. Okazuje się, że faworytem jest Stadion Śląski.

"Biało-Czerwoni" będą musieli zacząć z wysokiego "C". Pod batutą Ronalda Koemana "Pomarańczowy" przeżywają renesans. Awansowali przecież do ścisłego finału premierowego sezonu Ligi Narodów, a ostatnio, w walce o wyjazd na Euro 2020 ograli w dwumeczu Niemców.

W poniedziałek 7 września Orły zmierzą się w Sarajewie z Bośnią i Hercegowiną i dopiero w czwartek 8 października zagrają u siebie z Włochami. Dokładnej lokalizacji PZPN jeszcze nie podał. Spore szanse ma Stadion Śląski.

Reklama

- Dopiero wczoraj poznaliśmy rywali w Lidze Narodów. Wiele spraw związanych z tymi rozgrywkami jest do przeanalizowania, także lokalizacja domowych meczów. Na pewno część z nich zagramy na Stadionie Śląskim - powiedział Interii prezes PZPN-u Zbigniew Boniek.

"Biało-Czerwoni" obydwa mecze z ostatniej edycji LN, z Portugalią i Włochami grali właśnie w Chorzowie i obiekt ten się sprawdził.

MiBi


Oto mecze Polaków w Lidze Narodów:

Kolejka 1 : 3-5 września

Holandia - Polska, 4 września o godzinie 20:45

Kolejka 2 : 6-8 września

Bośnia i Hercegowina - Polska, 7 września o godzinie 20:45

Kolejka 3: 8-10 października

Polska - Włochy, 8 października o godzinie 20:45

Kolejka 4: 11-13 października

Polska - Bośnia i Hercegowina, 11 października o godzinie 20:45

Kolejka 5 : 12-14 listopada

Włochy - Polska, 14 listopada o godzinie 20:45

Kolejka 6 : 15-17 listopada

Polska - Holandia, 17 listopada o godzinie 20:45

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje