Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Rybus podpisał nowy kontrakt z Lokomotiwem

Koniec spekulacji na temat najbliższej przyszłości Macieja Rybusa. Reprezentant Polski przedłużył wygasającą umowę z Lokomotiwem Moskwa. Oficjalna informacja pojawiła się na twitterowym profilu klubu.

Polak jest jednym z czterech graczy, z którymi postanowiono prolongować okres współpracy. Oprócz niego kredyt zaufania otrzymali również Anton Koczenkow, Władisław Ignatiew i Eder. Umowy dwóch ostatnich przedłużone zostały automatycznie, bez negocjacji. 

Nie podano do publicznej wiadomości, do kiedy obowiązywać będzie nowy kontrakt Rybusa.

Od kilku miesięcy toczyła się gra między władzami Lokomotiwu a menedżerem 30-letniego zawodnika, którego dotychczasowa umowa wygasała z końcem lipca. Piłkarz nie usłyszał, że w moskiewskim zespole nie jest już potrzebny, ale też nikt nie kwapił się z przedstawieniem mu oferty nowego kontraktu. Wydawało się, że reprezentant Polski zmieni pracodawcę u progu lata.

Reklama

W przestrzeni medialnej pojawiły się doniesienia o rychłej przeprowadzce do Turcji. Tam Rybus związać się miał dwuletnim kontraktem z jednym ze stambulskich klubów. Sprawa nie doczekała się jednak fazy finalnej.   

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje