Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Podsumowanie 2020 roku w wykonaniu "Biało-Czerwonych". Quiz

Reprezentacja Polski zakończyła zmagania w 2020 roku przegranym 1-2 meczem z Holandią. To dobry moment, by podsumować ostatnie miesiące w wykonaniu podopiecznych Jerzego Brzęczka, a przy okazji sprawdzić swoją wiedzę. Jak dobrze pamiętasz spotkania rozegrane przez Orłów? Sprawdź swoją wiedzę w quizie przygotowanym przez Interię.

Polacy byli na dobrej drodze, by zakończyć rok skromną wygraną z Holandią. "Biało-Czerwoni" do 76. minuty prowadzili 1-0 - dzięki bramce Kamila Jóźwiaka - by ostatecznie przegrać 1-2.

- Patrząc na przebieg meczu z Holandią uważam, że zagraliśmy dobrze. W pierwszej połowie trzykrotnie podcięto nam piłki za linię obrony i mieliśmy z tego problemy, ale skorygowaliśmy to już w przerwie. Pozostaje natomiast pewien niedosyt, że bramki straciliśmy ze stałych fragmentów gry: po rzucie karnym i rożnym (...). Zabrakło nam konsekwencji, dokonaliśmy też wymuszonych zmian. Te dwie bramki jednak nas bolą. Rzut karny przypominał rzuty karne, które zostały podyktowane przeciwko naszej drużynie w Bośni i we Włoszech. Zdajemy jednak sobie sprawę jaką drużyną jest Holandia, jak jest wyszkolona i jak potrafi stwarzać sobie sytuacje w ataku pozycyjnym - mówił po meczu selekcjoner Jerzy Brzęczek.

Rok 2020 był dla reprezentacji Polski wyjątkowy, nie tylko ze względu na pandemię koronawirusa. Pierwszy raz od ośmiu lat to nie Robert Lewandowski był najskuteczniejszym piłkarzem "Biało-Czerwonych". Wiesz, kto go zdetronizował? Sprawdź swoją wiedzę!

Reklama

TB
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy