Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Paulo Sousa rozmawiał z Robertem Lewandowskim

Paulo Sousa, zgodnie z zapowiedziami, ostro wziął się do roboty. Jak potwierdziła w kilku źródłach Interia, nowy selekcjoner reprezentacji Polski jest już po rozmowie z kapitanem Orłów Robertem Lewandowskim. Specjalnie dla Roberta Sousa udał się do Monachium.

W miniony czwartek prezes PZPN Zbigniew Boniek ogłosił oficjalnie, że to Portugalczyk został wybrany nowym selekcjonerem "Biało-Czerwonych" w miejsce zdymisjonowanego Jerzego Brzęczka.

Sousa już w pierwszym wywiadzie po nominacji ogłosił, że lada chwila zamierza skontaktować się z piłkarzami reprezentacji. Już w marcu czekają jego drużynę pierwsze mecze w eliminacjach mistrzostw świata.

Jak dowiedziała się dziś Interia, portugalski trener jest już po rozmowie z Robertem Lewandowskim. Sousa od wymiany zdań z kapitanem Orłów w Monachium rozpoczął budowanie nowej drużyny narodowej. Szkoleniowiec specjalnie w tym celu udał się do Niemiec.

Reklama

Według naszych informacji, "Lewy" jest optymistycznie nastawiony po nominacji nowego selekcjonera i pierwszym kontakcie z Portugalczykiem. Podobnie nastrojony po rozmowie jest sam Sousa.

W dużym stopniu od współpracy obu panów zależy sukces reprezentacji Polski w najbliższym czasie.

Jak zapowiedział w ubiegłym tygodniu Boniek, w najbliższych dniach ma nastąpić oficjalna prezentacja nowego selekcjonera i konferencja prasowa on-line z trenerem "Biało-Czerwonych".

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

WS, MB

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL