Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Mateusz Święcicki: Robert Lewandowski, gdy przegrywamy, zawsze szuka winnych gdzie indziej

W najnowszym programie "Do jednej bramki" gośćmi Pawła Ciszka byli komentatorzy Eleven Sports - Mateusz Święcicki i Filip Kapica. Wypowiedzieli się oni między innymi na temat ostatnich wydarzeń związanych ze zwolnieniem Jerzego Brzęczka z posady selekcjonera reprezentacji Polski.

Święcicki i Kapica pochylili się nad najważniejszymi zadaniami, które czekają nowego szkoleniowca Biało-Czerwonych - Paulo Sousę. Zaliczyli do nich - na przykład - odbudowanie relacji z kapitanem polskiej kadry - Robertem Lewandowskim.

Snajper Bayernu Monachium - jak zauważył Święcicki - musi zostać otoczony szacunkiem, a czasem wręcz być dopieszczany, podobnie jak w Portugalii Cristiano Ronaldo. Postawa CR7 w kadrze różni się jednak od tej, którą prezentuje "Lewy".

Reklama

- Lewandowski w reprezentacji jest dwa poziomy niżej niż Ronaldo. Bo "Lewy", gdy przegrywamy, zawsze szuka winnych gdzie indziej, jest naburmuszony i zachowuje się nie jak kapitan. Ja oczekiwałbym od niego, że w najważniejszych, prestiżowych meczach będzie kozakiem i liderem - tłumaczył Święcicki.

Rozmowa na temat Lewandowskiego i reprezentacji Polski znajduje się w powyższym nagraniu. 

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL