Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Kamil Grosicki wspomógł szpital w Szczecinie

Gdy Dominika i Kamil Grosiccy dowiedzieli się, że placówka w Szczecinie potrzebuje 15 tys. zł, od razu wykonali przelew. Dzięki temu szpital będzie miał specjalistyczny sprzęt.

W czasach pandemii koronawirusa reprezentanci Polski stają na wysokości zadania. Robert Lewandowski z żoną przekazali polskim szpitalom milion euro, Jakub Błaszczykowski 400 tys. zł, a Kamil Glik ufundował maseczki i osłony na twarz szpitalowi w Jastrzębiu Zdroju.

Reklama

O swoim rodzinnym mieście nie zapomina również Grosicki. Jak podaje oficjalny serwis Pogoni, reprezentant Polski skontaktował się z klubowym doktorem Mariuszem Pietrzakiem, który pracuje na co dzień w szpitalu, gdzie obecnie leczy się m.in. osoby zakażone koronawirusem. Grosicki zaoferował pomoc finansową na wsparcie walki z pandemią. 

"Okazało się, że w szpitalu od pewnego czasu zbierane są pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu, kosztującego 30 tysięcy złotych. Dotąd szpital zebrał własnymi siłami połowę tej kwoty. Gdy "Grosik" i jego żona Dominika dowiedzieli się, że to właśnie to jest teraz bardzo pilną potrzebą, od razu zadeklarowali, że wpłacą brakującą sumę. Chwilę później wykonali przelew w wysokości 15 tysięcy złotych!" - informuje oficjalna strona Pogoni Szczecin, której Grosicki jest wychowankiem.

PJ

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Grosicki | koronawirus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje