Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Jerzy Brzęczek zwolniony. Zbigniew Boniek: Sorry, najważniejsza jest polska piłka

Jerzy Brzęczek został zwolniony z funkcji selekcjonera reprezentacji Polski. Kilka godzin po opublikowaniu oficjalnego komunikatu głos zabrał prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.

Decyzja o zwolnieniu Brzęczka odbiła się w środowisku szerokim echem. O ile krytyka poczynań selekcjonera była powszechna, tak termin i okoliczności opublikowania informacji były dość zaskakujące.

W komunikacie na stronie Związku Prezes podziękował byłemu selekcjonerowi za pracę z kadrą i zapowiedział konferencję prasową, w trakcie której spodziewać można się dokładniejszych wyjaśnień, czy też argumentów przemawiających za jego decyzją.

Jeszcze w poniedziałek, tuż przed godziną 19:00, Boniek zabrał jednak głos za pośrednictwem Twittera.

Reklama

- Ciężki dzień... Zwalnianie porządnych ludzi nie jest żadną przyjemnością... Powodzenia Trenerze... Czasami trzeba podejmować trudne decyzje, sorry, najważniejsza jest polska piłka - napisał.

TC

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie.

Sprawdź!Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama