Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Jerzy Brzęczek zwolniony. Zbigniew Boniek: Skoro podjąłem decyzję o zwolnieniu Jurka, to jest to decyzja dobra i przemyślana

Niespodziewanie gruchnęła wiadomość o zwolnieniu Jerzego Brzęczka. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek lakonicznie skomentował tę decyzję - Skoro podjąłem decyzję o zwolnieniu Jurka, to jest to decyzja dobra i przemyślana – powiedział w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Boniek sam podjął decyzję. Z nikim się w tej sprawie nie konsultował. Wcześniej wiedziało o tym tylko niewielkie grono osób, m.in. wiceprezes PZPN, Marek Koźmiński.

Jak poinformował Onet, w poniedziałek punktualnie w południe Jerzy Brzęczek stawił się w gabinecie prezesa. Wtedy został poinformowany o zakończeniu współpracy. Godzinę później wydano komunikat.

Boniek krótko odniósł się do tej sprawy. Stwierdził, że bardzo dobrze przemyślał decyzję. Nie chciał też zdradzać niczego na temat ewentualnego następcy.

Reklama

- Skoro podjąłem decyzję o zwolnieniu Jurka, to jest to decyzja dobra i przemyślana. Przemyślałem pewne kwestie, popatrzyłem do przodu, co może się wydarzyć i uznałem, że trzeba postąpić właśnie w ten sposób. Szkoda mi Jurka, to dobry człowiek, ale nie było wyjścia. Jedziemy dalej. W kwestii następcy się w tym momencie nie wypowiem. Do czwartku, do godziny 15 nie powiem niczego więcej - powiedział "Przeglądowi Sportowemu".

Prezes PZPN zapewne przedstawi więcej szczegółów podczas czwartkowej konferencji prasowej. Planowana jest ona na godzinę 15.

MP

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy