Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Jerzy Brzęczek zwolniony. Jakub Kwiatkowski: Jerzy Brzęczek był poruszony tą sytuacją

Rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej, Jakub Kwiatkowski na antenie "Sportowego Wieczoru" opowiedział o kulisach rozstania Jerzego Brzęczka z reprezentacją Polski.

Komunikat o zwolnieniu Brzęczka pojawił się w poniedziałek, będąc niemałym zaskoczeniem. Mimo krytyki stylu gry reprezentacji nikt nie spodziewał się takiego ruchu właśnie w styczniu. Póki co, prezes PZPN Zbigniew Boniek nie zdradził powodów takiej decyzji. Nie mówił o nich także Kwiatkowski, który odsłonił jednak kulisy sytuacji.

- Na pewno trener był poruszony tą sytuacją. Pożegnał się z obecnymi na miejscu pracownikami PZPN i wrócił do domu - mówił na antenie "Sportowego Wieczoru". Jak dodał, były selekcjoner podziękował też wszystkim członkom kadry za pośrednictwem grupy w komunikatorze WhatsApp.

Zapytany o to, czy do PZPN wpływają oferty od potencjalnych kandydatów na selekcjonera, rzecznik odpowiedział wymijająco, zaznaczając, że Polska jest "atrakcyjnym kąskiem" oraz, że "na pewno wielu trenerów chciałoby prowadzić Polskę".

TC

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Reklama

Sprawdź!Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy