Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Jerzy Brzęczek zwolniony. Bukmacherzy mają faworyta na nowego selekcjonera

Zaraz po zwolnieniu Jerzego Brzęczka firmy bukmacherskie opublikowały kursy na jego potencjalnych następców. Kto według nich jest faworytem do objęcia posady selekcjonera reprezentacji Polski?

Firmy bukmacherskie stawiają, że nowym trenerem "Biało-Czerwonych" zostanie zagraniczny selekcjoner. Kursy na taką opcję zaczynają się od 1.25. Grubo powyżej 3zł za postawioną złotówkę można zarobić, jeśli selekcjonerem okaże się Polak.

Według bukmacherów głównym kandydatem na to stanowisko jest Włoch Marco Giampaolo. Trener ten obecnie pracuje w Torino, ale jego zespół notuje słabe wyniki i prawdopodobnie lada chwila straci posadę.

Bukmacherzy typują, że tak właśnie się stanie i Giampaolo poprowadzi naszą kadrę. Kursy na taki scenariusz zaczynają się od 2.25 i sięgają poziomu 3.25 za postawioną złotówkę.

Reklama

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Inni główni kandydaci do objęcia posady selekcjonera to Nenad Bjelica (kurs 6) oraz Massimiliano Allegri (kursy wahają się na poziomie 10-12).

Jeśli chodzi o polskie nazwiska, to u wszystkich bukmacherów pojawia się Michał Probierz. Jest to jednak mało prawdopodobne rozwiązanie. Kursy na szkoleniowca Cracovii zaczynają się od 12.

MP

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje