Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Grzegorz Krychowiak przyjedzie na zgrupowanie kadry

Bije rekordy strzeleckie, a na dodatek wykazuje się twardością, jakby był ze stali - Grzegorz Krychowiak, czyli filar drugiej linii reprezentacji Polski zaimponował. We wczorajszym meczu Lokomotiwu Moskwa doznał wstrząśnienia mózgu, a już dziś pakuje się, by przyjechać na zgrupowanie Orłów. Żadnego wrzucania na luz, mimo wywalczonego awansu na Euro 2020.

Polscy kibice mogli być w niedzielny wieczór nieco zmartwieni. Przyjazd Grzegorza Krychowiaka na zgrupowanie reprezentacji Polski stanął bowiem pod znakiem zapytania. W trakcie meczu ligowego z Krasnodarem pomocnik Lokomotiwu mocno uderzył głową w murawę i doznał wstrząśnienia mózgu. Zawodnik zakomunikował już jednak, że dołączy do kolegów z kadry.

Krychowiak zdobył bramkę dla Lokomotiwu w zremisowanym 1-1 starciu z Krasnodarem. Później jednak przeszedł chwilę grozy - uderzył z impetem głową o murawę po tym, jak jeden z z rozpędzonych przeciwników wpadł w niego. Całe zajście wyglądało niezwykle groźnie. Krychowiak był wyraźnie zamroczony i nie wyszedł na drugą połowę spotkania.

Reklama

Polak został natychmiast przewieziony do szpitala, a tam zdiagnozowano u niego wstrząśnienie mózgu, co potwierdził Lokomotiw w wieczornym oświadczeniu. Na swoim koncie na Instagramie Krychowiak uspokajał jednak fanów, że z jego zdrowiem wszystko dobrze.

Dziś na Twitterze "Krycha" potwierdził swój przyjazd na zgrupowanie reprezentacji Polski. Zrobił to w humorystyczny sposób, sugerując, że Wojciech SzczęsnyRobert Lewandowski nie będą musieli publikować zdjęcia bez niego przy stole.

Jest to nawiązanie do sytuacji, gdy pod nieobecność Krychowiaka "Lewy" i Szczęsny przerobili nieco wspólną fotografię, dorysowując na pustym krześle sylwetkę swojego kolegi z Lokomotiwu.

Warto odnotować, że na niedzielnej przedmeczowej rozgrzewce kontuzji nabawił się klubowy partner Krychowiaka - Maciej Rybus. Lewy obrońca był przewidziany do gry w wyjściowym składzie, ale ostatecznie w ogóle nie zagrał z Krasnodarem.

TB

Eliminacje Euro 2020 - tabela "polskiej" grupy G

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje