Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Doskonała forma Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak znajduje się w znakomitej formie psychofizycznej. Wątpliwości co do tego nie pozostawia najnowsze wideo, zamieszczone w mediach społecznościowych. Akcja dzieje się na jednej z moskiewskich ulic.

Zawodnik Lokomotiwu Moskwa, podobnie jak inni piłkarze rosyjskiej ekstraklasy, czeka na wznowienie rozgrywek. Ma dużo wolnego czasu i posłusznie stosuje się do obowiązujących zasad społecznej izolacji. Ale kiedy już wychodzi z domu, pozwala sobie na małe show.

By opuścić miejsce zamieszkania, należy posiadać specjalną przepustkę. Krychowiak uzyskał taki dokument i wybrał się na przejażdżkę ulicami rosyjskiej stolicy. Fragment wyprawy nie omieszkał sfilmować. Nagranie umieszczono na klubowym Twitterze.

Reprezentacyjny pomocnik bawi doskonałym nastrojem. Prowadzi samochód w gumowych rękawiczkach i maseczce ochronnej, a jednocześnie wesoło tańczy do francuskiej piosenki płynącej z radiowych głośników. Humor, jaki nierzadko oglądamy w jego wykonaniu na murawie i wokół niej.

Reklama

Co trzeba zrobić, żeby legalnie wybrać się na miasto w Rosji? Lokomotiw załącza do filmu prostą instrukcję: "Postępuj dokładnie tak jak Grzegorz Krychowiak. Zdobądź przepustkę, załóż maseczkę i rękawiczki, a potem nie zapominaj o dobrym nastroju".   

 

UKi

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL