Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski do lat 19 przegrała z Cyprem 0-3

Reprezentacja Polski do lat 19 przegrała z Cyprem 0-3. Towarzyski mecz rozegrano w Pafos. Tam też w czwartek odbędzie się rewanż.

W kadrze, którą prowadzi Janusz Białek, na dwumecz z Cyprem brakuje większości zawodników, którzy w zeszłym miesiącu wywalczyli awans do finałowe fazy eliminacji mistrzostw Europy U-19.

Cypr - Polska 3-0 (2-0)

Bramki: Andreou (40.), Antoniou (44. z karnego), Neofytou (75.). 

Polska: Amadeusz Skrzyniarz - Robert Sulewski, Tomasz Kędziora, Radosław Robakowski, Bernard Powszuk - Adrian Cierpka (46. Szymon Kapelusz), Mateusz Żebrowski (65. Marcin Flis), Alan Uryga, Bartosz Biel (80. Konrad Mularczyk) - Norbert Neumann, Kamil Zieliński (46. Kamil Kurowski).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama