Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski do Euro 2016 będzie przygotowywać się w Arłamowie

Reprezentacja Polski będzie miała dwie bazy przed przyszłorocznymi mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Podczas samego turnieju zamieszka we francuskim La Baule. W Polsce będzie przygotowywać się w Arłamowie.

Arłamów to malownicza miejscowość, która znajduje się w Bieszczadach, niedaleko Ustrzyk Dolnych. To tu do najważniejszego turnieju w 2016 roku będzie przygotowywać się piłkarska reprezentacja Polski. W imieniu związkowej delegacji kontrakt podpisał Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

Kadrowicze mają mieć tam wszystko, a stosowne umowy zostały już podpisane. Wybór nie jest przypadkowy, bo szkoleniowiec naszej drużyny narodowej lubi ciszę i spokój, z dala od miejskiego zgiełku.

Dlatego też wcześniej wybrano obiekt, w którym zamieszkamy we Francji. La Baule nieopodal Nantes ma zagwarantować spokój i najlepsze warunki do treningu.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy