Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Brzęczek powołał kadrę na listopadowe mecze z Ukrainą, Włochami i Holandią

Selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek powołał zawodników z polskich i zagranicznych klubów na listopadowe mecze z Ukrainą, Włochami i Holandią.

W kadrze Brzęczka na najbliższe spotkania pojawi się 28 zawodników.

Wśród nominowanych, ale tylko na część zgrupowania, znaleźli się m.in. Robert Gumny i Jakub Kamiński. Dla drugiego z nich to pierwsze powołanie do dorosłej reprezentacji.

Powołanie otrzymał też Arkadiusz Milik, który nie trenuje nawet z pierwszą drużyną Napoli.

Obaj zawodnicy po spotkaniu z Ukrainą dołączą do reprezentacji Polski U-21, która 17 listopada o godz. 17:30 zmierzy się na Stadionie Miejskim w Łodzi z Łotwą w meczu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy.

Reklama

11 listopada Polska zagra towarzysko z Ukrainą w Chorzowie.

15 listopada nasza drużyna zmierzy się z Włochami (Reggio nell'Emilia), a 18 listopada z Holandią (Chorzów). Oba mecze w ramach Ligi Narodów.

Powołani zawodnicy:

Bramkarze: Bartłomiej Drągowski, Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny.

Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Paweł Bochniewicz, Kamil Glik, Robert Gumny, Tomasz Kędziora, Arkadiusz Reca, Maciej Rybus, Sebastian Walukiewicz.

Pomocnicy: Jacek Góralski, Kamil Grosicki, Kamil Jóźwiak, Jakub Kamiński, Michał Karbownik, Damian Kądzior, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Jakub Moder, Sebastian Szymański, Piotr Zieliński .

Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek.

Sprawdź sytuację w "polskiej" grupie Ligi Narodów!

WS

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL