Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Bilety na towarzyskie mecze kadry

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o detalach sprzedaży biletów na mecze towarzyskie reprezentacji Polski przed mistrzostwami Europy z Rosją i Islandią.

Sprzedaż biletów na mecz z Rosją rozpocznie się 20 maja. Natomiast wejściówki na spotkanie z Islandią można kupować od 25 maja.

Koszt wynosi od 40 złotych (dziecko do lat 12, w ramach tzw. biletu rodzinnego) do 120 złotych.

PZPN zaznaczył, że mecze reprezentacji Polski odbywać się będą "z zastosowaniem aktualnych wymagań sanitarnych, zgodnie z ogłoszonym rozporządzeniem Rady Ministrów".

Sprzedaż biletów nastąpi wyłącznie za pośrednictwem internetu, na stronie bilety.laczynaspilka.pl. Jak dodano, nie będzie możliwości zakupu wejściówek w dniu meczu na stadionie.

Reklama

Kibice mają wrócić na obiekty sportowe na świeżym powietrzu, pozostające dotychczas puste z powodu pandemii koronawirusa, od 15 maja. Na razie przy 25-procentowym wypełnieniu trybun.

Spotkanie z Rosjanami we Wrocławiu rozpocznie się 1 czerwca o godz. 20.45, a z Islandczykami w Poznaniu - 8 czerwca o godz. 18.00.

Dzień później biało-czerwoni zameldują się w swojej bazie na Euro. Wiadomo już, że zamieszkają w Sopocie, a trenować będą w Gdańsku.

Również z Gdańska podopieczni Paulo Sousy będą wylatywać na mecze grupy E mistrzostw Europy - do Sankt Petersburga i Sewilli.

Polacy zagrają w Rosji 14 czerwca ze Słowacją i 23 czerwca ze Szwecją, zaś w Hiszpanii 19 czerwca z reprezentacją gospodarzy.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama