Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. 28 maja premiera "Drugiej Połowy". Krychowiak zadebiutował w filmie!

Już za miesiąc Grzegorz Krychowiak wybiegnie wraz z kolegami na murawę stadionu w Sankt Petersburgu, gdzie będzie rywalizował ze Słowacją na Euro 2020. Natomiast już 28 maja pomocnik Lokomotiwu Moskwa pojawi się w kinach jako… aktor. Krychowiak wystąpił w filmie „Druga Połowa” u boku takich gwiazd jak Cezary Pazura, Maciej Musiał czy Andrzej Grabowski.

Grzegorz Krychowiak cały czas zachwyca formą w lidze rosyjskiej i na zbliżających się mistrzostwach Europy będzie czołową postacią reprezentacji Polski. Okazuje się, że pomocnik Lokomotiwu Moskwa jeszcze przed Euro zagra, ale w... filmie. Krychowiak wystąpił w produkcji "Druga Połowa", który w kinach pojawi się od 28 maja. Na razie wiadomo, że w komedii romantycznej z reprezentacją w tle nie zagrał samego siebie.

Debiut na wielkim ekranie

Krychowiak znany był do tej pory jako jedna z najbardziej charakterystycznych twarzy portalu PZPN "Łączy nas piłka", gdzie wielokrotnie - wraz z Wojciechem Szczęsnym - rozbawiał kibiców do łez. Teraz reprezentant Polski otrzymał szansę na debiut na wielkim ekranie. Na planie 31-latek filmowym pojawił się w sierpniu 2020 roku. Niecały rok później polscy kibice będą mieli okazję zobaczyć "Krychę" w roli aktora.

Reklama

W filmie "Druga Połowa" zobaczymy również innych ludzi związanych z polskim futbolem: byłego reprezentanta Sebastiana Milę, mającego w CV pracę w klubach Ekstraklasy trenera Roberta Podolińskiego, legendarnego komentatora Telewizji Polskiej Dariusza Szpakowskiego, związanego z Polsatem Sport i kanałem "Prawda Futbolu" Romana Kołtonia czy pracującego w "Kanale Sportowym" Michała Pola.

Krychowiak zagrał z Pazurą i Musiałem

Reprezentant Polski wystąpił u boku najbardziej znanych polskich aktorów: Cezarego Pazury (który wcielił się w rolę selekcjonera), Macieja Musiała (gwiazda reprezentacji), Andrzeja Grabowskiego (szef gazety sportowej), a także Marianny Zydek, Piotra Roguckiego, Małgorzaty Rozenek-Majdan, Joanny Kuberskiej, Leszka Lichoty, Ilony Ostrowskiej, Rafała Rutkowskiego, Sławomira Orzechowskiego czy Iwony Bielskiej.

- Nie wiedziałem, że do takiej sceny potrzeba tylu ludzi, tyle sprzętu i tyle czasu. To było dla mnie ekscytujące wyzwanie - mówił na planie Krychowiak, który 24 maja pojawi się w Polsce na zgrupowaniu reprezentacji przed mistrzostwami Europy.

Premiera filmu "Druga Połowa" już 28 maja.

Sebastian Staszewski, Interia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL