Reklama

Reklama

Ranking FIFA. Polska 34. we wrześniowym rankingu

​Reprezentacja Polski zajmuje 34. miejsce w najnowszym rankingu FIFA. W porównaniu z poprzednim notowaniem Polacy spadli o jedną pozycję.

Eliminacje Euro 2016. Sprawdź wyniki i tabelę "polskiej" grupy - kliknij!

Kadra Adama Nawałki okazję na zdobycie kolejnych punktów do rankingu FIFA będzie miała już w najbliższych dniach.

Jutro reprezentacja Polski zagra w eliminacjach Euro 2016 z Niemcami we Frankfurcie, a w poniedziałek zmierzy się na Stadionie Narodowym w Warszawie ze słabiutkim Gibraltarem.

W rankingu FIFA prowadzi obecnie Argentyna przed Belgią i Niemcami. W czołowej "dziesiątce" nie brakuje zaskoczeń. Siódmą lokatę zajmuje reprezentacja Rumunii, a dziewiąta jest Walia.

Reklama

Największy awans w ostatnim miesiącu zanotowała Jamajka - z 76. na 55. pozycję. Z 36. na 22. miejsce przesunęła się z kolei Albania.

Kolejny ranking zostanie opublikowany 1 października.

Pozycje przeciwników reprezentacji Polski w el. Euro 2016:

Niemcy - 3.

Szkocja - 32.

Irlandia - 50.

Gruzja - 154.

Gibraltar - niesklasyfikowany

Czołowa "dziesiątka" najnowszego rankingu FIFA:

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy