Reklama

Reklama

Rafał Gikiewicz odpowiedział Paulo Sousie i zaczepił pozostałych bramkarzy

Rafał Gikiewicz bryluje w niemieckiej Bundeslidze, ale selekcjoner Paulo Sousa przyznał, że nie zamierza powoływać go do reprezentacji Polski. Golkiper nie ukrywa zaś, że nie czuje się gorszy od swoich konkurentów.

Rafał Gikiewicz od kilku lat z powodzeniem występuje na boiskach niemieckiej Bundesligi. We Freiburgu był jedynie rezerwowym, ale jako piłkarz Unionu Berlin oraz Augsburga zbiera znakomite recenzje.

Za ostatni występ - przeciwko swojemu byłemu klubowi, Unionowi - Gikiewicz został nawet wybrany do najlepszej jedenastki weekendu w Bundeslidze.

Rafał Gikiewicz odpowiedział Paulo Sousie

Selekcjoner Paulo Sousa przyznał jednak, że nie zamierza powoływać 33-latka do reprezentacji Polski. 

- Nie jest na naszym radarze. Myślimy o przyszłości. Wszyscy bramkarze, których obserwujemy, są lepsi, niż on - powiedział bez ogródek Sousa podczas ostatniego zgrupowania kadry.

Gikiewicz, który nie zwykł gryźć się w język, nie czekał długo, by odpowiedzieć selekcjonerowi. Gdy na swoim profilu na Instagramie zorganizował sesję pytań i odpowiedzi, szybko został zapytany, którzy z polskich bramkarzy są lepsi od niego. 

Reklama

- Ty mi powiedz - odparł zaczepnie Gikiewicz, dając wyraźnie do zrozumienia, że nie czuje się gorszy od żadnego z powoływanych przez Sousę golkiperów.

Przypomnijmy, że na ostatnie zgrupowanie kadry Paulo Sousa zaprosił Wojciecha Szczęsnego, Bartłomieja Drągowskiego oraz Łukasza Skorupskiego.


WG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL