Reklama

Reklama

PZPN podjął decyzję ws. nowego trenera kadry U-19. Jest oficjalne potwierdzenie

Poznaliśmy nowego selekcjonera reprezentacji Polski U-19. PZPN dziś podjął decyzję w tej sprawie. Jak się okazuje, "młodzieżówkę" poprowadzi Marcin Brosz.

Polscy kibice żyją wyborem nowego selekcjonera seniorskiej reprezentacji Polski. PZPN nie spieszy się jednak z wyborem następcy Paulo Sousy. Wciąż nie podjęto w tej sprawie decyzji.

PZPN za to dokonał wyboru trenera kadry U-19. Dziś oficjalnie poinformowano, że "młodzieżówkę" poprowadzi Marcin Brosz. Na tym stanowisku zastąpił Mariusza Rumaka.

Marcin Brosz otwiera nowy rozdział swojej trenerskiej kariery

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że nowym trenerem reprezentacji Polski U-19 mianowany został Marcin Brosz. Szkoleniowiec rozpocznie pracę z kadrą U-18 (rocznik 2004), by po etapie selekcyjnym przygotować ją do kwalifikacji do turnieju finałowego mistrzostw Europy U-19, które rozpoczną się jesienią 2022 roku - czytamy w komunikacie.

Reklama

Marcin Brosz ostatnio był związany z Górnikiem Zabrze. Z klubem rozstał się w czerwcu 2021 roku. Wcześniej doświadczenie zdobywał w takich drużynach jak Korona Kielce, Piast Gliwice czy Odra Wodzisław.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy