Reklama

Reklama

Ponad 4,5 mln widzów TVP obejrzało mecz Polska - Szwajcaria

Ponad 4,5 mln widzów obejrzało w TVP1, TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl towarzyski mecz piłkarski Polska - Szwajcaria, który zakończył się remisem 2-2. W szczytowym momencie spotkanie oglądało ponad 5,5 mln osób.

Mecz w TVP1 śledził co czwarty Polak, który miał wtedy włączony telewizor. Udziały ukształtowały się bowiem na poziomie 26 proc.

Średnia widownia wyniosła 4 mln 161 tys. osób (grupa 4+), a w szczytowym momencie - nawet 5 mln 460 tys.

Jedynka była zdecydowanym liderem nie tylko w trakcie meczu, lecz także w całym dniu, notując 15,1 proc. udziału w rynku telewizyjnym.

Równoległa transmisja w TVP Sport przyciągnęła 283 tys. widzów. W szczytowym momencie spotkanie oglądało 338 tys. Udziały wyniosły 1,76 proc.

Reklama

Prawie godzinny program "4-4-2" poświęcony tylko meczowi Polska - Szwajcaria obejrzało ponad 131 tys. widzów.

Mecz cieszył się także dużym zainteresowaniem na stronie sport.tvp.pl - miał 151 tys. odsłon.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy