Reklama

Reklama

Polska - Ukraina w meczu towarzyskim. Przewidywany skład "Biało-Czerwonych"

Z przodu dwóch napastników, na bokach dwóch debiutantów - tak zdaniem red. Romana Kołtonia będzie wyglądał skład reprezentacji Polski na towarzyski mecz z Ukrainą. Spotkanie rozpocznie się w środę o 20.45. Transmisja w Polsacie Sport, relacja w Interii.

Jak informuje Roman Kołtoń, Polacy zagrają w ustawieniu 1-4-4-2. Jerzy Brzęczek ma wykorzystać sparing z Ukrainą, by przetestować dwóch debiutantów - miejsce na prawej stronie obrony zajmie Robert Gumny, a na lewym skrzydle zagra Przemysław Płacheta.

Dostępu do bramki Biało-Czerwonych będzie strzegł Łukasz Skorupski. W obronie - poza Gumnym - wystąpią także (od lewej): Maciej Rybus, Paweł Bochniewicz oraz Sebastian Walukiewicz.

Środek pola należeć będzie do duetu Mateusz Klich - Jacek Góralski. Na prawej zobaczymy Piotra Zielińskiego, a za zdobywanie bramek odpowiadać będą Krzysztof Piątek i grający tuż za jego plecami Arkadiusz Milik.

Średnia wieku wyjściowego składu Polaków będzie więc wynosiła niespełna 26 lat.

Reklama

Przewidywany skład Polaków na mecz z Ukrainą:

Skorupski - Gumny, Walukiewicz, Bochniewicz, Rybus - Zieliński, Góralski, Klich, Płacheta - Milik, Piątek

TB

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy