Reklama

Reklama

Polska - Szkocja 2-2. Tomaszewski: Boją się naszej drużyny

Polska zremisowała ze Szkocją 2-2 w meczu eliminacji Euro 2016. - Widać, że już boją się naszej drużyny - uważa Jan Tomaszewski, były bramkarz "Biało-czerwonych".

Polacy w dwóch październikowych spotkaniach grupy D wywalczyli cztery punkty. W sobotę po raz pierwszy pokonali bowiem Niemców (2-0), którzy w tym roku zostali mistrzami świata.

- Spotkanie ze Szkocją pokazało, że nasi zawodnicy naprawdę odczuwali to, co się stało w meczu z Niemcami. Ja nie mówię o fizycznym zmęczeniu, oni również psychicznie byli zmęczeni, co było widać w pierwszej połowie. Dobitnym tego przykładem był Krzysztof Mączyńskie, który nie grał w sobotę i on wyróżniał się na tle pozostałych naszych piłkarzy dynamiką. Widać było, że jest świeży i to mi się rzuciło w oczy - mówił Tomaszewski.

Reklama

- Jeśli chodzi o drugą połowę, to chciałem złożyć gratulacje Adamowi (Nawałka - selekcjoner "Biało-czerwonych" i zawodnikom. Dlaczego? Przegrywali, wszedł znowu Sebastian Mila i ta gra się jakoś rozkręciła - strzelili wyrównującego gola i nawet mogli wygrać - dodał.

-Co mi się jeszcze podoba? W marcu, kiedy graliśmy ze Szkotami, to oni się nas nie bali, grali luźno, atakowali. Teraz, kiedy był remis czy 0-0, czy 1-1, oni nas nie atakowali. Przyjechali po prostu po remis i ten swój sukces osiągnęli, ale to również świadczy o tym, że już boją się naszej drużyny - powiedział Tomaszewski.

Eliminacje Euro 2016: wyniki, tabele, strzelcy, terminarz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje