Reklama

Reklama

Polska - Słowenia. Sreczko Katanec: Nie chcę się podlizywać, ale jesteście świetni

- Oglądałem uważnie wasz mecz z Rumunią i cały czas jestem pod wrażeniem waszej gry. W Bukareszcie zagraliście praktycznie bezbłędnie. Naprawdę macie superdrużynę, jedną z najlepszych w Europie - powiedział trener Słoweńców Sreczko Katanec.

Polska - Słowenia -> relacja NA ŻYWO

Reklama

Jesteśmy też na urządzeniach mobilnych

Opiekun Słoweńców nie był zbytnio zdziwiony faktem, że w poniedziałek nie zobaczymy na boisku Roberta Lewandowskiego. - Gramy towarzysko, a czasem w meczach bez większej stawki ci najlepsi nie dają z siebie maksimum. Na boisku nie będzie Lewandowskiego, ale pojawią się inni piłkarze, którzy też chcą odgrywać większą rolę w reprezentacji - dodał Katanec.

Selekcjoner naszych rywali zamierza w poniedziałek mocno przewietrzyć skład i postawić na piłkarzy, którzy w eliminacjach nie grali zbyt wiele. - To będzie ich szansa, żeby pokazać swoją przydatność do zespołu. Wiem, jaka jest ranga tego spotkania. Sam nie zdecydowałem się zabrać do Wrocławia najmocniejszego składu.

Zapytany o to, czy pytał o grę Polaków Bobana Jovicia, który występuje w Wiśle Kraków, stanowczo zaprzeczył. - Gramy towarzysko i chcemy patrzeć głównie na siebie. Ten mecz ma nam dać odpowiedź, na ile zawodnicy będący blisko podstawowego składu, są w stanie stanowić o sile drużyny. Liczę w poniedziałek na nich - zakończył Katanec.

Krzysztof Oliwa


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje