Reklama

Reklama

Polska - Słowenia. Igor Lewczuk: Jest nad czym pracować

– Na pewno jest nad czym pracować, ale uważam, że jest to dobry sprawdzian przed następnymi meczami – powiedział na konferencji prasowej przed meczem ze Słowenią obrońca reprezentacji Polski, Igor Lewczuk.

Polska - Słowenia -> relacja NA ŻYWO

Reklama

Jesteśmy też na urządzeniach mobilnych

W poniedziałek na stadionie we Wrocławiu reprezentacja Polski zmierzy się w towarzyskim meczu ze Słowenią. W zespole "Biało-czerwonych" zaprezentuje się kilka nowych twarzy. Szansę może dostać m.in. Igor Lewczuk.

Obrońca reprezentacji Polski na niedzielnej konferencji prasowej został poproszony o ocenę umiejętności Roberta Lewandowskiego.

- Ostatnio nie miałem zbyt wielu okazji by toczyć pojedynki z Robertem. Pamiętam jednak taką sytuację sprzed miesiąca. Wydawało mi się wówczas, że dobrze się ustawiłem, dobrze przygotowałem, ale Robert z łatwością mnie minął, zrobił swoje bez problemu. Zatrzymanie go nie jest łatwą sprawą - przyznał Lewczuk.

- Na odprawie została nam przedstawiona gra reprezentacji Słowenii. Na pewno są to bardzo szybcy, silni oraz wysocy piłkarze. W związku z tym musimy uważać nie tylko na skrzydłach ale również przy dośrodkowaniach. Dodatkowo bardzo dobrze biją stałe fragmenty gry. Na pewno jest nad czym pracować, ale uważam, że jest to dobry sprawdzian przed następnymi meczami - powiedział defensor polskiej kadry.


Dowiedz się więcej na temat: Igor Lewczuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje